CCM 1. liga 24-25

17 Fitcentrum - Čistá 5:3

20.2.2024 od Michael Resler, 1x přečteno

Celek Čisté vyrukoval na Fitcentrum nečistou hrou, kterou oba rozhodčí bohužel tolerovali. Přítomní účastníci se pak divili, za co naopak rozhodčí vylučoval hráče Fitcentra. Nicméně i s touto skutečností se litomyšlský celek vyrovnal a zápas nakonec dovedl do vítězného konce!

17 Velmi tvrdé utkání s Čistou i přes nepřízeň rozhodčích Fitcentrum nakonec zvládlo a připsalo si další výhru!

Hráno:

18. 2. 2024 od 8.00 hodin na ZS Litomyšl

Autor:

Michael Resler

Anotace:

Fitcentrum Litomyšl - HC Čistá z. s. 5:3 (2:2, 1:0, 2:1)

Už ve 29. sekundě uvolnil Radim Juruj Davida Vomočila a ten otevřel skóre utkání - 1:0. Jak rychle Fitcentrum vedlo, tak podobně rychle o něj přišlo. Na konci 3. minuty po akci Romana Vomáčky vyrovnal Jiří Adamský - 1:1. Ve 14. minutě pak po akci Jiřího Vogela stejný hráč (Jiří Adamský) dokonal obrat, když se puk nešťastně odrazil od brusle Jaroslava Davida - 1:2. Fitcentru ale stačilo jednatřicet sekund a po pasu Libora Cacha David Vomočil srovnal stav na 2:2.

Vstup do druhé třetiny Fitcentru vyšel. Po velkém tlaku po třiatřiceti sekundách hry našel zpoza branky Michael Resler najetého Davida Vomočila, který dokončeným hattrickem poslal Fitcentrum do vedení - 3:2.

Po sérii vyloučení Fitcentra, kterým se doslova přítomní museli smát nakonec Čistá využila početní výhodu 3 na 5. Ve 34. minutě po přihrávce Romana Vomáčky dotlačil puk za záda Pavla Peterky Jan Maršík - 3:3. Ve 42. minutě se povedl Fitcentrum rychlý brejk a po ideální přihrávce Martina Kudy trefil horní roh branky Davida Koláře Petr Dobiáš a vrátil Fitcentru vedení - 4:3. Ve 45. minutě pak po dalších rychlém brejku uvolnil Radim Juruj Davida Vomočila, který svým čtvrtým gólem v utkání pečetil výhru Fitcentra na konečných 5:3.

Fakta - branky: David Vomočil 4, Petr Dobiáš - Jiří Adamský 2, Jan Maršík. Asistence: Radim Juruj 2, Libor Cach, Michael Resler - Roman Vomáčka 2, Jiří Vogel. Vyloučení: 6:1, využití: 0:1. Rozhodčí: ???. Sestava - Fitcentrum Litomyšl: Pavel Peterka - Libor Cach, Jaroslav David, Martin Dobeš (2), Petr Dobiáš, Radim Juruj (2), Martin Kuda (2), Michael Resler, Libor Štegner (4), Ondřej Vašinka, David Vomočil (2). Sestava - HC Čistá z. s.: David Kolář - Jiří Adamský, Lubomír Fryc, Ondřej Chadima, Jaroslav Kmošek, Petr Kopecký, Josef Kovář, Jan Maršík, Miroslav Mikulecký, Martin Pecháček, Martin Ryšan, Lukáš Třasák, Jiří Vogel, Roman Vomáčka (2).