Brněnská amaterská liga ledního hokeje

BALLH 2012/2013 | 3. čtvrtfinále | Pátek 8. 3. 2013, 18:15 | HHDM Brno - NHL | Zápas č. 101

Komentovaný přenos

45:00 s Krokodýly se pro letošek loučíme, budiž jim ke cti, že druhý čtvrtfinálový zápas byl opakem prvního fiaska, předvedli pěkný hokej a do poslední chvíle bojovali
45:00 zápas končí, Toyota vítězí v nervydrásajícím dramatu 5:3 a postupuje do semifinále
44:35 neskutečná přestřelka před Radimovou brankou, vyhrocený závěr zápasu
43:21 co tomu předcházelo jsme neviděli, následují dohady, vyloučení a Krodkoýli se berou time
43:20 Libor Janáček sekl Petra Tošnara zezadu hokejkou do krku
41:50 na ledě nejsilnější Krokodýlí útok, ale také přišli o puk, hra se vrací před Michaela Guldu
40:42 Krokodýli se nemohou dostat přes střední pásmu, Toyota si jde tvrdě za svým
39:30 všichni hráči znovu ve hře, Toyota v útoku
37:20 Krokodýli tlačí co můžou, vymýšlejí neskutečné věci
35:50 stadion bouří, napětí na ledě by se dalo krájet, Toyota nyní dvakrát po sobě v obrovské šanci
Trest 35:06 Trest pro HC C&K Toyota Brno, René Rajsigl, hákování

34:30 hráči v plném počtu, Libor Janáček zůstává na trestné
Trest 30:54 Trest pro HC C&K Toyota Brno, Libor Janáček, sekání, následně dostává desítku, ale spíše rozhodčí trochu nezvládl situaci :( následně vyloučen Tomáš Brabec za sekání a David Brázda za podražení

30:10 začala poslední třetina zápasu o postup do semifinále letošního play off, pokud zápas skončí nerozhodně a nebo pokud vyhraje Toyota, postupuje, pokud vyhrají Krokodýli, jedou se nájezdy o postup
30:00 skončila druhá třetina, Toyota vede 5:3
Gól 29:28 Branku střílí HC C&K Toyota Brno, René Jašek

28:50 hraje se ale nádherný zápas, ani jeden z týmů se nevzdává a jde o všechno, pokud jste někde poblíž, dojděte se na poslední třetinu podívat
27:30 první třetina uběhla rychle, nyní máme častější přerušení, vypadá to, že úprava ledu nebude
Gól 26:32 Branku střílí HC C&K Toyota Brno, při početní výhodě při signalizovaném faulu Krokodýlů, Tomáš Brabec a Adam Olšák

Trest 24:50 Trest pro Crocodiles Brno, René Ličartovský, sekání

24:15 Petr Tošnar má dnes fazónu, sám projel celé hřiště a téměř ..... Radim na poslední chvíli
Gól 23:48 Branku střílí HC C&K Toyota Brno, Martin Moudrý v samotném závěru přesilovky

23:10 Toyota hraje přesilovku moc krásně, přesné postavení, hodně střel na branku
Trest 22:07 Trest pro Crocodiles Brno, Libor Brůžek, držení, zápas se začíná trochu vyhrocovat

Gól 21:12 Branku střílí Crocodiles Brno, Tošnar potřetí, sekundoval Jarda Styblík

Trest 19:50 Trest pro HC C&K Toyota Brno, Libor Janáček, faul kolenem, dlužno říct, že Libor Brůžek dostane za pád nejvyšší známku za estetiku :)

Gól 19:06 Branku střílí Crocodiles Brno, Pert Tošnar prostřelil dělovkou Radima pod rukou

18:20 pěkný rychlý hokej s útoky na střídačku na obou stranách
17:10 Toyota v plném počtu, hrajeme ale stále v jejich obranném pásmu
16:30 Krokodýli pokračují v přesilovce
15:00 tak jsme se konečně dohodli na těch trestech a druhá třetina může začít
Trest 14:30 Trest pro HC C&K Toyota Brno, Tomáš Brabec za vysokou hůl, Martin Moudrý dostal za předchozí zákrok ještě desítku

Trest 12:42 Trest pro HC C&K Toyota Brno, Martin Moudrý, naražení na hrazení

Gól 12:09 Branku střílí HC C&K Toyota Brno, Michal Veselý

11:10 Tošnar s Matouškem se pokusili o samostatný únik, puk zastavil Libor Janáček ve středním pásmu
Gól 10:17 Branku střílí HC C&K Toyota Brno, Martin Moudrý a René Rajsigl

9:14 Krokodýlům se přesilovka příliš nevyvedla, měli šanci až v jejím závěru, Radimovi opět museli pomáhat obránci
Trest 7:38 Trest pro HC C&K Toyota Brno, René Rajsigl, napadení

7:20 Toyota se pokouší útočit, ale Krodkodýlům se daří dobře bránit
6:20 Richard Zich opouští svoje postavení a rozjíždí se do útoku
Gól 5:35 Branku střílí Crocodiles Brno, Tošnar, Matoušek

4:30 pěkný pocit ze zatím překrásného hokeje umocňuje povzbuzování fanoušků Toyoty, je jich tu asi dvacet
3:30 Krokodýlů je 11 a teď se jim podařilo obrazit několik útoků Toyoty za sebou, vypadá to, že brankaři si dneska zachytají
2:30 hráčů Toyoty je dvanáct do pole, zatím mají trochu zmatek ve střídání
1:50 Petr Tošnar v obrovské šanci, Radim měl co dělat, aby neposedný puk neskončil v brance
1:35 Krokodýli začali útočně
0:00 hráči na ledě, rozhodčí též, můžeme začít
0:00 pěkný páteční večer, vítejte u online přenosu druhého čtvrtfinálového zápasu mezi Toyotou a Crocodiles