Brněnská amaterská liga ledního hokeje

BALLH 2012/2013 | Základní část | Neděle 28. 10. 2012, 11:30 | HHDM Brno - Evropa | Zápas č. 19

Na co se můžete o víkendu těšit

V sobotu se v Brně uskuteční pouze jeden zápas, za to pořádný. Duel mezi Toyotou a Krokodýly vždycky patřil mezi nejlepší utkání sezóny. Jak tomu bude letos?

sobota 27.10. v 17:15 Toyota – Crocodiles

V neděli se utkání vzájemně překrývají, hraje se na obou kluzištích ve stejném čase. Proto jsme vybrali dva navazující zápasy na evropské ploše. První utkání se hraje od 9:45. Dojde si v něm JBS pro první body v sezóně?

neděle 28.10. v 9:45 JBS - Kačeři

A druhý zápas místo oběda v 11:30. Jak obstojí Luleč v brance s jedním z nejlepších brankářů soutěže Vladimírem Schreinerem proti sniperům z Kohoutovic v čele s Tomášem Florou?

neděle 28.10. v 11:30 Kohoutovice – Luleč

Užijte si to :)

24.10.2012 od Libor Grabec

Komentovaný přenos

45:00 tímto se z hokejové haly loučím, přeji krásný zbytek sváteční neděla a těším se u některého dalšího onlajnu na shledanou
45:00 zápas byl ale poměrně pěkný, přes trochu vlažný začátek jsme se hlavně v poslední třetině dočkali podívané, kterou jsme očekávali
45:00 utkání končí výsledkem 8:4 pro Kohoutovice, Luleč určitě dost tratila na tom, že jich bylo jen 7, později 8
44:52 posledních pár vteřin ostřelovaná branka Lulče
43:32 utkání se dohrává se šancemi na obou stranách, zřejmě se již nic převratného nestane
Gól 41:33 Branku střílí HC Kohoutovice, Tomáš Flora od modré bez obrany, střela byla i z takové dálky nechytatelná

41:17 Luleč se snaží ze všech posledních sil, ale nezbývá moc času
Gól 40:16 Branku střílí HC REMAX Atraktiv Luleč, Vašíček, Havlačka

39:56 Luleč rozjíždí útok
Gól 38:21 Branku střílí HC Kohoutovice, nebráněný Milan Pavelka měl z mezikruží jedinečnou šanci a Schreiner proti němu naopak šanci neměl

38:05 někteří hráči z Lulče již sotva stojí na nohou :(
36:46 Jiří Fischhof střelecky při chuti
Gól 35:23 Branku střílí HC REMAX Atraktiv Luleč, úspěšně zakončený rychlý protiútok, Kratina - Fischhof

34:59 Richard Holčák z otočky vystřelil, Vláďa Schreiner byl na svém místě
34:23 na to, jak bylo utkání na začátku nezáživné, se proměnilo jako kouzlem, nyní se hraje velmi pěkný rychlý hokej
Gól 33:20 Branku střílí HC REMAX Atraktiv Luleč, Kurial, Fischhof

33:10 Pavelka - Lancouch opět v situaci dva na nula, Schreiner v akrobatickém zákroku na zádech vyráží, moc pěkné
32:00 Tomáš Flora před střelou zkušeně vyčkává na pohyb brankáře
30:00 tři góly během tří minut posunuly Kohoutovice do téměř nesmazatelného vedení. V sestavě Lulče to bude skutečně velmi těžké, ale věříme, že se o to pokusí
30:00 začala poslední třetina
Gól 29:59 Branku střílí HC Kohoutovice, Tomáš Flora, Richard Holčák

Gól 29:39 Branku střílí HC Kohoutovice, Milan Pavelka

Gól 28:42 Branku střílí HC Kohoutovice, Tomáš Flora a Dalibor Pernička v situaci dva na nula již ano

28:05 Richard Holčák v samostatném nájezdu Vláďu Schreinera nepřekonal
27:36 Jiří Poledník z nebezpečné vzdálenosti prověřil pozornost Michala Nekvapila
27:00 zprávy z "nhl" - HAC - RHF 5:10
26:45 Pernička - Schreiner
Gól 26:00 Branku střílí HC REMAX Atraktiv Luleč, Kratina, Kurial

24:59 velmi sympatické je, že se hraje téměř bez přerušení, je to krásný hokej na obou stranách
24:15 teď se do velmi pěkné šance na druhé straně dostal Marek Havlačka, jen o kousek minul
23:17 Tomáš Flora z první z pravého kruhu a Schreiner bezpečně
21:50 Petr Kotinský s Milanem Pavelkou blízko úspěchu v přečíslení na jednoho, zasahoval dobře umístěný chladnokrevný obránce Lulče, pravděpodobně Luboš Nemáš
20:53 Jaroslav Maršálek ohrozil Schreinera od modré
19:43 Jiři Fischhof v pěkné šanci, zasáhl Jiří Smílek
18:21 hra se trochu zrychluje, jsou vidět akce, na které jsme od těchto hokejových týmů zvyklí
Gól 16:22 Branku střílí HC Kohoutovice, Milan Pavelka a Michal Lancouch

16:08 minutu Luleč pod silný tlakem než se podařilo vyhodit a vystřídat
15:00 pokračujeme, zdá se že Lulči dorazil osmý hráč, tak snad to bude veselejší
15:00 skončila první třetina za stavu 2:0 pro Kohoutovice
13:01 pěkně rozjetý útok Kratina - Kurial, vznikla nebezpečná situace dva na jednoho, zasahovat musel obránce na poslední chvíli
12:12 Kohoutovice jdou do útoku, na ledě Holčák, Flora a Pernička a výborný Schreiner, na tyto situace jsme se těšili
11:18 Jaroslav Kratina vážně ohrozil Nevapilovu branku
Gól 10:14 Branku střílí HC Kohoutovice, Tomáš Flora a Richard Holčák

9:30 Luboš Nemáš v pěkném obranném zákroku, stejně jako Jan Vavříček, na obranu bude muset Luleč dnes spoléhat hodně
Gól 8:26 Branku střílí HC Kohoutovice, zlepšení rychleji než jsme čekali, Dalibor Pernička sám před gólmanem dva metry před brankou, Schreiner neměl moc šanci

8:10 snad se to urychleně zlepší
7:30 na ledové ploše se nic neděje, hra je nemastná, neslaná, uspávací, jako by všichni mysleli na to, že zápas trvá tři třetiny a že to musí hlavně ubruslit
5:30 Vlaďa Schreiner bude mít asi dnes dost práce
5:08 Petr Kotinský od modré pěkná střela
3:46 soupeři se zatím nenásilně oťukávají, gólmani mají za sebou první zákroky
2:25 v brankách stálice Michal Nekvapil a Vladimír Schreiner
1:13 na "evropě" začneme žalostným pohledem na střídačky, Kohoutovice v modrých dresech hrají v 9ti hráčích, Luleč dorazila jen se sedmi lidmi do pole :(
0:00 nejprve ještě na skok na nhl plochu, pokud nás sledujete, utkání RHF - HAC po druhé třetině 7:2
0:00 hezký den podruhé dnes z hokejové haly, kde začíná zápas Kohoutovice - Luleč